O mnie

Witam, nazywam się Patrycja Łapeta.

Ta strona powstała z pasji i miłości do fotografii. Kocham życie i emocje jakie przynosi nam każdego dnia. Czas biegnie nieubłaganie zmieniając wszystkich w okamgnieniu. Nie znam zaklęcia zatrzymującego te ulotne momenty ale mam sposób, który piękne chwile zamienia we wspomnienia. Jest nim fotografia dla której poświęcam się z wielka radością i przyjemnością.

Czy jest czas, który mija szybciej niż dzieciństwo naszych dzieci? Malutkie noski , które niebawem zaczerwienią się na mrozie podczas lepienia bałwana. Rączki, które za chwilę wezmą długopis i napiszą klasówkę w szkole. Słodkie stópki które jutro już będą twardo stąpać po ziemi i pobiegną za piłka.

Momenty, w których obiektyw aparatu zatrzymuje łzy wzruszenia i zatroskanie w oczach rodziców. Emocje jakie malują się na twarzy kobiety oczekującej na swój cud. Chwila w której staje się ona matką.

To wszystko jest migawką w naszym życiu – na zdjęciu będzie żywym wspomnieniem. Bardzo kocham pracę jaką jest fotografia. Możliwość poznawania wspaniałych ludzi i przeżywania z nimi kilku cudownych chwil ich życia, daje mi moc pozytywnej energii którą dzielę się z najbliższymi.

20170211_142913
20170212_113003